Loading...
Правила

Сервіс верифікації кваліфікаційних документів моряків став зручнішим. Тепер перевірити дійсність кваліфікаційних документів моряків можна в декілька кліків, зокрема й перебуваючи на судні.

Етап перший: РЕЄСТРАЦІЯ

На офіційному сайті Адміністрації судноплавства (marad.gov.ua) обираємо розділ «Верифікація» і переходимо за посиланням. Щоб створити новий обліковий запис, натискаємо «Створити обліковий запис». Після заповнення форми особистими даними натискаємо «Створити обліковий запис». У разі успішної реєстрації в системі вгорі сторінки з’явиться повідомлення «Ваш обліковий запис успішно створено».

У форму для реєстрації вносимо такі дані: електронна пошта; пароль; ПІБ; стать; дата народження; телефон та фотографія 3х4 см (не є обов’язковими полями реєстрації).

Етап другий: ПОШУК ДОКУМЕНТА

В Особистому кабінеті натискаємо «Запит на верифікацію», в результаті чого відкривається нова сторінка з пошуком кваліфікаційного документа. Заповнюємо необхідними даними поля у формі (обираємо тип кваліфікаційного документа, вводимо номер та дату видачі), після чого натискаємо «Зробити запит».  

Якщо кваліфікаційний документ знайдений в системі та підтверджений, відповідно формується посилання для завантаження у форматі .pdf англійською чи українською мовою.

Якщо кваліфікаційний документ не знайдений в системі, користувач автоматично переходить на сторінку для заповнення форми верифікації.

 

Етап третій: ЗАПИТ НА ВЕРИФІКАЦІЮ

Заповнюємо необхідними даними поля у формі «Підтвердження кваліфікації моряка» та натискаємо «Зробити запит».

У формі «Підтвердження кваліфікації моряка»: обираємо тип документа, вказуємо ПІБ моряка, його дату народження, ім’я та прізвище англійською, стать, громадянство, звання, посаду, і стандарт компетентності згідно конвенції ПДНВ, інші підстави передбачені міжнародним або національним законодавством.

Після того як документ буде відправлений на верифікацію в Адміністрацію судноплавства, в Особистому кабінеті з’явиться повідомлення «Ваш запит успішно сформовано». Те саме повідомлення буде відправлено на електронну пошту, вказану під час реєстрації.

Увага! Для верифікації кожного окремого документа форма заповнюється окремо.

Форма «Підтвердження кваліфікації моряка» буде працювати лише при переході зі сторінки пошуку кваліфікаційного документа.    

 

Етап четвертий: РЕЗУЛЬТАТ ВЕРИФІКАЦІЇ

Статус запиту можна перевірити в Особистому кабінеті. Є чотири варіанти статусу запиту користувача: «Затверджено», «Відхилено», «В обробці», «Відмінено». Щоб відмінити зроблений запит, необхідно натиснути на кнопку у правому верхньому кутку запиту.

Результати перевірки запиту з’являться в Особистому кабінеті та на електронній пошті. Якщо документ дійсний, то в Особистому кабінеті статус документа змінюється на «Дійсний», водночас його можна буде завантажити з Особистого кабінету на українській чи англійській мовах. Так само на вказану під час реєстрації електронну пошту надійде відповідний лист з результатами верифікації. Якщо документ не дійсний, то в Особистому кабінеті статус документа змінюється на «Недійсний», водночас його можна буде завантажити з Особистого кабінету на українській чи англійській мовах. Так само на вказану під час реєстрації електронну пошту надійде відповідний лист з результатами верифікації. Якщо форма запиту на перевірку документів була заповнена невірно, то в Особистому кабінеті у Запитах з’явиться статус «Відхилено» із зазначенням причини відмови. Так само на вказану під час реєстрації електронну пошту надійде відповідний лист з причиною відмови.

Відповідно до діючої процедури дипломування моряків, оформлення та верифікація кваліфікаційних документів є компетенцією виключно Адміністрації судноплавства. Користуйтесь зручними сервісами створеними державою.